Soutěžní družstvo mužů se nemění, všechny tři ročníky (2019-2021) odběhli ve stejné sestavě.

Zadní řada zleva: Jiří Merunka, koš. Jan Čapek, savky. Petr Novák, rozdík. Jan Prchal, mašina. Petr Blažek, béčka.

V popředí zleva: Martin Hrubý, levý proud a Jakub Adam, pravý proud.

Takto se chlapi dali dohromady na přelomu roku 2018/19. Tři Lučické ''veterány'' Honzu Prchala, Honzu Čapka a Martina Hrubého doplnili Petr Novák a Jirka Merunka z dorostu. Další dva členy Petra Blažka (Šmolovy) a Kubu Adama (Chlístov) družstvo naverbovalo z ''přespolních''. Jirka Merunka je sice z Vadína, ale hasič je to Lučický, ve sboru začínal soutěžit ještě za děti!